Меню
 • ПОМПА ЗІ ЗНИЖКОЮ 34%!
  Тільки до 30 квітня замовте 3 бутлі води CLEARWATER та отримайте помпу зі знижкою - 34%! Всього 198 грн* = 3 бутлі води CLEARWATER на вибір + помпа.
  Акція діє тільки для нових клієнтів.
  * Додатково сплачується застава за кожний бутель - 150 грн., яка повертається Вам по завершенню співпраці.
  Акція не сумується з "водою на пробу" та "2 бутлі в подарунок".
 • ПРИВОДЬТЕ ДРУЗІВ – РОБІТЬ ПОДАРУНКИ ЇМ ТА СОБІ!
  Якщо вам подобається CLEARWATER і наш сервіс, порекомендуйте нас своїм друзям, які ще не замовляють CLEARWATER. Після того, як ваш друг зробить перше платне замовлення, назвавши ваше ім’я, ви отримаєте 2 бутлі CLEARWATER у подарунок!
 • спеціальна пропозиція!
  Тільки до 7 травня придбайте чай з колекційної серії Greenfield за спеціальною ціною 117 грн. На вибір: «Moon Leaf» (100 гр) - суміш чорного і зеленого чаю, «Purple lavender» (100 гр) - чорний чай з лавандою і ароматом білого шоколаду або «Spicy Pear» (100 гр) - чорний чай з грушею і спеціями.
 • POWER DOWN НА ВЕСЬ ПЕРіод співпраці!
  Оформіть оренду будь-якого кулера та отримайте на весь період співпраці Power Down. Це прилад, який допоможе знизити витрати на електроенергію. Детальна інформація про обладнання.
 • Санітарна обробка у подарунок
  Тільки до 30 квітня візьміть в оренду кулер «мінімальний» або «оптимальний» та отримайте 2 санітарні обробки в подарунок. А також на весь період співпраці Power Down - прилад, який допоможе знизити витрати на електроенергію.
  Детальна інформація про обладання
 • 2 бутлі в подарунок
  Зробіть своє перше замовлення до 30 квітня та гарантовано отримайте 2 бутлі води в подарунок. Акція діє тільки для нових клієнтів.
  Пропозиція не сумується з акцією «Помпа зі знижкою - 34%», "Вода на пробу".