Меню
 • ПОМПА в подарунок!
  Тільки у жовтні замовте 3 бутлі води CLEARWATER та отримайте помпу в подрунок! Всього 216 грн* = 3 бутлі води CLEARWATER на вибір (класична, йодована або фторована) + помпа.
  Акція діє тільки для нових клієнтів.
  * Додатково сплачується застава за кожний бутель - 150 грн., яку повернуть Вам по завершенні співпраці. .
  Акція не сумується з "водою на пробу" та "2 бутлі в подарунок".
 • АКЦІЯ ДЛЯ ІСНУЮЧИХ КЛІЄНТІВ !
  З 01 по 31 жовтня замовте воду CLEARWATER online та візьміть участь у розіграші.
  Переможці отримають:
  1 місце - оренду кулера на 2 місяці або 4 бутлі води;
  2 місце - помпа в подарунок або 2 бутлі води;
  3 місце - безкоштовна санітарна обробка або 1 бутель води;
  Переможці будуть визначені до 06 листопада за допомогою random.org. Результати опублікуємо на нашій сторінці у Facebook.
  Нехай пощастить саме Вам!

 • Приведи школу або дитсадочок!
  Якщо вам подобається CLEARWATER і наш сервіс, порекомендуйте нас школі (класу) або дитсадку (групі), які ще не замовляють доставку CLEARWATER. Після того, як вони зроблять перше замовлення, назвавши ваше ім'я, Ви отримаєте 2 бутлі CLEARWATER в подарунок!
 • 3 МІСЯЦІ ОРЕНДИ за ціною 2-х!
  До 31 жовтня візьміть в оренду кулер Оптимальний або Мінімальний на 3 місяці за ціною 2-х. Акція діє для існуючих та нових клієнтів.
 • Товар тижня!
  Тільки до 10 листопада придбайте чай ТМ Ahmad: Англійський до сніданку (25 пак.) — 30 грн, Цейлон Оранж Пеко (25 пак.) — 30 грн, Китайський зелений (25 пак.) — 27 грн. Знижка — 10%.
 • Спеціально до навчального року ми приготували особливі пропозиції для шкіл та садочків: або пакет семестровий З досвіду наших клієнтів Ви платите всього 9-10 грн. на місяць (клас 25 учнів), щоб Ваша дитина пила дійсно якісну та корисну воду в школі чи дитячому садку. Крім того, ми підготували для Вас додаткові подарунки! Довіряючи турботу про Вашу дитину нам - Ви робите правильний вибір!