Меню
 • img
  Як ми гарантуємо якість ?
 • img
  Як довго зберігається вода ?
 • img
  Звідки ми беремо нашу воду?
 • img
  Як ми очищуємо воду?
 • img
  Кому корисна йодована та фторована вода?

Як ми гарантуємо якість ?

Компанія «Чиста Вода» має власну лабораторію, де кожні дві години проводять аналіз води на контрольних етапах виробництва, а також перевіряють готову продукцію з кожної партії. Воду CLEARWATER постійно перевіряють зовнішні незалежні організації: Києво-Святошинський районний відділ Лабораторних досліджень, Київський обласний лабораторний центр Держепідемслужби України, Інститут Екології та Токсикології імені Л.І. Медведя, Укрметртестстандарт, Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації.

Як довго зберігається вода ?

Термін придатності води ClearWater в закритому бутлі - 3 місяці. Після відкриття бутля рекомендується випити воду протягом 3 тижнів. ClearWater не містить консервантів. Тривалий термін зберігання нашої води забезпечується високим ступенем очищення та знезаражування води, бутлів та пробок озоном. Протягом 6-10 годин, в залежності від температури навколишнього середовища, озон перетворюється в звичайний кисень. На складі вода може знаходитись не більше 3 днів, ви завжди отримуєте тільки свіжу воду.

Звідки ми беремо нашу воду?

Свердловина глибиною 126 метрів знаходиться в екологічно чистому місці, в селі Мила Бучанського району. Завод розташований в місцевості, вище якої на сотню кілометрів в напрямку руху підземних вод немає жодних підприємств, які забруднюють грунт. У відповідності до міжнародних стандартів, свердловина знаходиться у закритій санітарній зоні, доступ до якої має тільки вузьке коло персоналу.

Як ми очищуємо воду?

Спочатку вода із свердловини оброблюється ультрафіолетом для знезараження. Потім проходить ряд окремих фільтрів для видалення заліза, марганцю, сірководню та солей, які дають накип. В мембранному фільтру відбувається глибока очистка на молекулярному рівні – затримуються всілякі забруднення, органічні, токсичні речовини, важкі метали, радіоактивні речовини, бактерії та віруси. Таким чином забезпечується гарантована очистка води від будь-яких забруднень. Після очистки вода мінералізується високоякісними харчовими мінералами виробництва Германії за допомогою надточних дозуючих пристроїв. Таким чином, ми гарантуємо, що в склад CLEARWATER входять тільки ті мінерали, які вказані на етикетці, і нічого зайвого.

Кому корисна йодована та фторована вода?

Центральна та північна частина України відносяться до місцевості з дефіцитом йоду в природних джерелах (продукти харчування, вода). Вживання йодованої води сприяє нормальному розумовому розвитку дітей, а також є ефективною профілактикою захворювань щитоподібної залози у дорослих. Фтор необхідний при утворенні кісток, формуванні зуба (дентину) та зубної емалі, особливо у дітей в період росту. Достатнє вживання фтору сприяє попередженню карієсу зубів. Фтор – єдиний мінерал, який на 90% надходить до організму разом із питною водою. В їжі його практично немає, окрім чаю та морепродуктів.

Який склад води ClearWater?

glass
pH
6,9 – 7,9
Ca
Кальцій 6,0 – 25,0 мг/дм³
Na
Натрій 8,0 – 30,0 мг/дм³
I тільки для йодованої води
Йод 0,02 – 0,05 мг/дм³
Сухий залишок
100,0 – 150,0 мг/дм³
K
Калій 2,0 – 15,0 мг/дм³
Mg
Магній 2,0 – 15,0 мг/дм³
F тільки для фторованої води
Фтор 0,5 – 1,5 мг/дм³

Наші сертифікати і нагороди

 • cert
 • award
 • cert

Скільки коштує ClearWater?

Ми пропонуємо кращу ціну на воду європейської якості та бездоганний сервіс.

В компанії існує гнучка система знижок в залежності від кількості бутлів за доставку та споживання в місяць.
Дізнатись більше про ціни та пакетні пропозиції ви зможете на сторінці «Доставка та ціна»

Переконайтесь в наших перевагах та зробіть свідомий вибір.

Замовте пробну доставку ClearWater безкоштовно

Ми приїдемо до Вас вчасно і привеземо якісну воду плюс гарний настрій. Відчуйте високий рівень європейського сервісу!

Корпоративним клієнтам обмін та повернення